Лікарі

невропатолог Бровченко

Бровченко Маріанна Станіславівна Читати блог

Завідувачка Міським центром нейрореабілітації.
Лікар-невролог вищої категорії. Кандидат медичних наук.
Головний позаштатний фахівець з питань реабілітології м.Києва

В 1998р. закінчила Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця, за спеціальністю – лікувальна справа. Після закінчення навчання, в 1998р. була направлена до Київської міської клінічної лікарні №18 для проходження інтернатури за спеціальністю „неврологія”. За фахом лікар-невропатолог. З липня 1999р. – лікар-невропатолог неврологічного відділення КМКЛ №18. З серпня 2000р. працювала в реабілітаційному відділенні НДІ нейрохірургії ім.А.П.Ромоданова. З січня 2001р. – керівник Міського центру нейрореабілітації. Під керівництвом завідувача кафедрою нейрохірургії НМУ імені О.О.Богомольця, професора Цимбалюка В.І., в 2007р. захистила кандидатську дисертацію на тему: „Порушення неврологічного та цитокіно-імунного статусів у хворих з наслідками ішемічних інсультів в період реабілітації”. Пройшла тренінговий курс в Медичному Інституті м. Ліверпуль (Royal Liverpool University Hospital), під керівництвом професора П. Мак Артура. Постійний учасник науково-практичних конференцій та з’їздів в галузі неврології та реабілітології. Володіє багатьма методиками та навичками сучасної неврології та реабілітації.

Cтарший ординатор Крестьянова

Крестьянова Анастасія Тимурівна Читати блог

Cтарший ординатор Міського центру нейрореабілітації

В 2011р. закінчила з відзнакою Буковинський державний медичний університет, за спеціальністю – «Лікувальна справа». Після закінчення навчання, в 2011р. проходила інтернатуру в Олександрівській клінічній лікарні м.Києва та в Київській міській лікарні №4 за спеціальністю „Неврологія”. З лютого 2013р. лікар-невропатолог, працює в Міському центрі нейрореабілітації.
Частий учасник науково-практичних конференцій та з’їздів в галузі неврології та реабілітології. Володіє багатьма методиками та навичками сучасної неврології та реабілітації.

невропатолог Ковтун

Ковтун Олена Олександрівна Читати блог

Лікар–невропатолог Міського центру нейрореабілітації ІІ категорії

Після закінчення загальноосвітньої школи вступила на сестринський факультет Черкаського медичного коледжу, який закінчила в 2002р. з відзнакою.
З 2002 по 2008р. навчалася в ВДНЗ України «Українській медичній стоматологічній академії» за спеціальністю “Лікувальна справа”.
За час навчання в академії приймала активну участь у житті факультету, брала активну участь у суспільній, науково-практичній роботі університету.
З 2008 по 2010р. проходила інтернатуру на базі Націонамьної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика на кафедрі «Неврології та рефлексотерапії», отримала кваліфікацію лікар-невропатолог.
З 2010 по 2011р. працювала лікарем невропатологом у відділенні цереброваскулярної патології Черкаської обласної лікарні.
З вересня 2011р. по даний час займаю посаду лікаря – невропатолога в Міському центрі нейрореабілітації.
Постійний учасник науково-практичних конференцій. Володіє багатьма сучасними методиками неврології та реабілітації.

Колісник Інна Олександрівна Читати блог

Лікар–невропатолог Міського центру нейрореабілітації ІІ категорії

В 2006 році закінчила Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова за спеціальністю – «Лікувальна справа». Після закінчення навчання проходила інтернатуру за спеціальністю «Неврологія» на базі Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. академіка О.І.Ющенка. З 2008 р. по 2015р. працювала у Вінницькій центральній районній лікарні лікарем-невропатологом поліклінічного відділення.
У 2011р. пройшла передатестаційний цикл з неврології, після якого була присвоєна друга кваліфікаційна категорія.
З лютого 2015 р. лікар-невропатолог, працює в міському центрі нейрореабілітації
Частий учасник науково-практичних конференцій в галузі неврології та реабілітології. Володіє багатьма методиками та навичками сучасної неврології та реабілітації.

Блиндарук

Бліндарук Світлана Геннадіївна Читати блог

Лікар–невропатолог Міського центру нейрореабілітації

В 2002 році закінчила Донецький Державний Університет. Має вищу кваліфікаційну категорію з неврології. Фахівець в галузі функціональної діагностики. Володіє методикою електронейроміографії, володіє всіма методиками стимуляційної, поверхневої та голкової ЕНМГ. Має 19 друкованих робіт. Володіє методиками фармакопунктури, паравертебральних та ендолюмбальних блокад.
Лауреат міського конкурсу «Кращі лікарі» у номінації «реабілітація» у 2015р.

Лікар з лікувальної фізкультури Жиліна

Жиліна Тетяна Анатоліївна Читати блог

Лікар з лікувальної фізкультури Міського центру нейрореабілітації I кваліфікаційної категорії

Закінчила лікувальний факультет Пермського медичного інституту. Після проходження циклу спеціалізації за фахом «лікувальна фізкультура» в Національній медичній академії ім. Шупіка, працювала з 2006 по 2011рр. лікарем з ЛФК відділення лікувальної фізкультури клініки «Науковий центр радіаційної медицини АМН України». У 2011-2012 рр. –лікарем спортивної медицини Центру «Здоров’я» Шевченківського району м.Київ. З січня 2012 року працює у Київській міській лікарні №18 на посаді лікаря з лікувальної фізкультури Міського центру нейрореабілітації.
У своїй роботі використовує, як традиційні методи ЛФК, так і новітні методики і технології: ерготерапія, мануальні нейром’язові техніки, кінезіотейпінг, діагонально-фасціальна гімнастика, гімнастика Пілатес, твіст-гімнастика.
Лауреат міського конкурсу «Кращі лікарі» у номінації «реабілітація» у 2015р.

Зоріна Ірина Володимирівна Читати блог

Логопед Міського центру нейрореабілітації

З вiдзнакою закінчила Національний педагогічний Університет ім. М. П. Драгоманова в 2000 році, за спеціальністю «Дефектологія. Олігофренопедагогіка і логопедія» та здобула кваліфікацію «вчитель загальноосвітньої допоміжної школи; логопед».
Пiсля закiнчення працювала на посаді логопеда в школі-дитячому садочку ім. С. Русової.
Працює на посаді логопеда міського центру нейрореабілітації в КМКЛ №18 з 2003 року і по теперішній час. Під час атестації 2016 року їй була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».
Володіє необхідними знаннями та вміннями, знає принципи та методи роботи з пацієнтами, добре орієнтується в сучасних технологіях і методиках, та використовує їх у своїй професійній діяльності. Завдяки своїм якостям вона змогла досягти високих результатів в роботі з пацієнтами, які мають органічні ураження головного мозку.
Вільно володіє умінням знаходити спільну мову з пацієнтами, поєднувати демократичний стиль спілкування з розумною вимогливістю та повагою до особистості хворого.
Вчасно відвідує курси підвищення кваліфікації в Інстинуті післядипломної освіти при київському університеті ім.. Б. Грінченка. Приймає участь у семінарах, лекторіях, тематичних зустрічах, проводить лекції для логопедів, лікарів та родичів пацієнтів.

Костовецька Вікторія Василівна Читати блог

Логопед-афазіололог Міського центру нейрореабілітації ІІ категорії

Закінчила з відзнакою Київський Національний педагогічний Університет ім. М.П. Драгоманова у 2011 році і отримала диплом магістра за спеціальністю «Дефектологія», здобула кваліфікацію «Викладача корекційної педагогіки та спеціальної психології; логопеда».
Працює логопедом Міського центру нейрореабілітації з травня 2011 року. Має ІІ кваліфікаційну категорію. Постійний учасник семінарів, конференцій та засідань методичного об’єднання логопедів.
Володіє ефективними логопедичними методиками та навичками для відновлення мовлення у хворих з органічними ураженнями головного мозку.

default

Дворська Михайлина Миколаївна Читати блог

Інструктор з лікувальної фізкультури Міського центру нейрореабілітації

Освіта вища
В 2011році закінчила Міжнародний науково-технічний університет ім.Ю.Бугая, спеціальність «Фізична реабілітація», кваліфікація – спеціаліст з фізичної реабілітації. Диплом з відзнакою.
В 2010 році закінчила Міжнародний науково-технічний університет ім.Ю.Бугая, отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Фізичне виховання і спорт», здобула кваліфікацію бакалавра з фізичної реабілітації. Диплом з відзнакою.
В 2004 році закінчила Самбірське медичне училище за спеціальність «Лікувальна справа», здобула кваліфікацію фельдшер. Отримала диплом з відзнакою.
Працювала в Київській Міській Лікарні Швидної Медичної Допомоги та в клініці «Борис», з 2014 року працює в Міському центрі нейрореабілітації.

Євтищенко Ярослава Олегівна Читати блог

Нейропсихолог Міського центру нейрореабілітації

У 2013 році отримала другу вищу освіту у Міжрегіональній академії управління персоналом за спеціальністю «психологія», кваліфікація-психолог, викладач психології.
З 2013 року працювала у Київському науково дослідному інстітуті судових експертиз на посаді наукового співробітника. Коло професійних та наукових інтересів виокремлюють питання медичної психологі та психіатрії. Розробляла методичні рекомендації, щодо проведення судових ескпертиз, приймала участь у наукових консиліумах. У 2014 році пройшла сертифікацю від Міністраства Юстиції України та здобула кваліфікацію судового експерта-психолога. Працювала в Київській міській психоневрологічній лікарні та в наркологічній клініці. Розробила цикл треннінгів для пацієнтів реабілітаційних відділень.
Відвідує курси підвищення кваліфікації та тематичного удосконалення. Частий участник науково-практичних конференцій, семінарів, лекцій.
З січня 2016 працює на посаді нейропсихолога міського центру нейрореабілітації в КМКЛ №18. Викорисиовує в своїй роботі елементи раціональної терапії, когнітиввно поведінкової, робота з асоціативно метафоричними картами та елементи казкотерпаії. Проводить заняття з когнітивної реабілітації для відновлення інтелектуально мнестичних здібностей пацієнтів.

kurdybakhacropjpg

Курдибаха Оксана Миколаївна Читати блог

Нейропсихолог Міського центру нейрореабілітації

У 2012 році з відзнакою закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, за спеціальністю – «Психологія», кваліфікація – психолог, викладач психології.
З листопада 2012 року займається науково-дослідною діяльністю. Коло професійних та наукових інтересів охоплюють питання клінічної, соціальної та вікової психології. Активний учасник міжнародних науково-практичних конференцій та семінарів. Розробила та реалізувала ряд авторських тренінгових програм для різних категорій учасників: «Тренінг стресостійкості», «Корекційно-тренінгова програма з подолання агресивності». Автор понад 15 наукових статей з різної тематики в Україні та за кордоном.
З 2015 року – нейропсихолог міського центру нейрореабілітації. Володіє сучасними психологічними техніками з корекційно-відновлювальних та розвивальних методик в неврології та реабілітації. Використовує в своїй діяльності ефективні методи надання психологічної допомоги.

Федоренко Наталія Богданівна Читати блог

Лікар-невропатолог Міського центру нейрореабілітації

З 2005 по 2011р. навчалася в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця за спеціальністю “Лікувальна справа”. Під час навчання працювала медичною сестрою в неврологічному відділенні Олександрівської клінічної лікарні.  Після закінчення навчання, в 2011р. була направлена в Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для проходження інтернатури за спеціальністю „медицина невідкладних станів”. В 2016р. закінчила курс спеціалізації за фахом «Неврологія» на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика. З 2016р. працюю лікарем-неврологом Міського центру нейрореабілітації. Активний учасник науково-практичних конференцій та з’їздів у галузі неврології та реабілітології. Володію багатьма методиками та навичками сучасної неврології та реабілітації.

Крайняк  Ася Володимирівна Читати блог

Лікар-невропатолог Міського центру  нейрореабілітації

В 2009р. закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «лікувальна справа». З 2009р. по 2011р. проходила інтернатуру на базі кафедри «Нейрохірургії та неврології. ФПО» Дніпропетровської державної медичної академії  в Обласній клінічній лікарні ім. Мєчнікова м.Дніпропетровськ. З лютого 2011р. по вересень 2016р. працювала лікарем-невропатологом в міській клінічній лікарні №16  м.Дніпропетровськ.
З жовтня 2016р. займає посаду лікаря- невропатолога Міського центру нейрореабілітації. Володіє багатьма сучасними методиками неврології та реабілітації.